Перейти к содержимому

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Studio INSTA DOM znajduje się przy al. Niepodległości 19 lok. 14 w Warszawie na Mokotowie przy metrze Wilanowska.
Wjazd samochodem od ul. Domaniewskiej przez automatyczny szlaban (należy pobrać kwit przy wjeździe).
Pierwsze 2 godziny parkingu gratis!

Czas wynajmu studia jest liczony w godzinach potwierdzonych rezerwacją. Wszelkie przygotowania do sesji, ustawienie/demontaż sprzętu lub własnych dekoracji, jak i sprzątanie po sobie muszą nastąpić w ramach czasu wynajmu, i tak aby następni klienci mogli bez przeszkód i opóźnień rozpocząć swoją pracę. Za zakończenie wynajmu uważa się moment, w którym wszyscy uczestnicy sesji opuszczą wynajmowaną salę, np. jeżeli sala jest zarezerwowana w godz. 15:00 — 17:00 oznacza to, że wejście na salę następuje o godz. 15:00, natomiast zwolnienie sali musi odbyć się najpóźniej o godz. 17:00.

Jeśli w trakcie wynajmu okaże się, że potrzeba więcej czasu niż zostało zarezerwowane, prosimy o poinformowania naszego asystenta który sprawdzi możliwość przedłużenia rezerwacji.

W studio INSTA DOM mamy duży parking przy samym wejściu do studia. Można podjechać pod same drzwi i wygodnie rozpakować rzeczy.

W studiu INSTA DOM do Twojej dyspozycji jest asystent, który pomoże rozstawić sprzęt, zaparzy pyszną kawę lub herbatę.

Odwołanie rezerwacji wynajmu studia poniżej 24h przed datą wynajmu – płatne przez Najemcę 100% wg Cennika lub zgodnie z osobnymi uzgodnieniami.

Odwołanie rezerwacji wynajmu studia 48-24h przed datą wynajmu – płatne przez Najemcę 50% wg Cennika lub zgodnie z osobnymi uzgodnieniami.

W przypadku rezerwacji powyżej 5h odwołanie wynajmu studia oraz sprzętu należy dokonać 96h przed planowaną datą wynajmu.

O anulowaniu rezerwacji lub zmianie terminu należy poinformować Wynajmującego telefonicznie lub mailowo najpóźniej 48 h przed planowanym dniem wynajmu. Zmiany terminu można dokonać bezpłatnie tylko jeden raz, a koszty kolejnych zmian terminu ustalane będą indywidualnie.