Przejdź do treści

STUDIO FOTOGRAFICZNE W WARSZAWIE

140 m2 – w tym ponad 11 stref o rożnej tematyce i mnóstwo światła dziennego.
Podczas wynajmu można korzystać ze wszystkich stref naszego studia.


ZOBACZ GRAFIK


SKONTAKTUJ SIĘ

STREFA GLAMOUR

– włoski glamour to blask, przepych, atrakcyjność. Przygotuj się na chwile pełne wrażeń, wykonasz tutaj piękne sesje kobiece, sesje fashion i nie tylko.


STREFA WANNA

– nasza perełka. Wanna ze światłem dziennym czy to nie jest marzenie dla fotografa? W naszym studiu nie musisz kombinować ze światłem, duże okna robią swoje i zdjęcia wychodzą po prostu obłędnie.


STREFA BIZNESOWA

– jedyna taka w Warszawie. Jeśli potrzebujesz miejsca do sesji wizerunkowej czy biznesowej to ta strefa idealnie się do tego nadaje.


STREFA BIAŁA KLASYCZNA

– w tej strefie możecie zrealizować mnóstwo swoich pomysłów, a jeżeli ich nie macie to podpowiemy wam, że ta strefa idealnie nadaje się do sesji reklamowej, biznesowej, produktowej i nawet do sesji lifestyle.


STREFA BOHO

– to światowy trend przytulnych wnętrz, to lekkość i wygoda – dokładnie tak poczujesz się u nas. Wykonasz tutaj sesję rodzinną, ciążową, butikową i nie tylko.


STREFA DZIECIĘCA

– tutaj dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo a ty z łatwością wykonasz sesję dziecięcą lub rodzinną.

INSTA DOM – to wyjątkowe studio fotograficzne w Warszawie. Stworzyliśmy je tylko i wyłącznie z myślą o Tobie. Swoją przestrzeń oferujemy na potrzeby sesji fotograficznych, castingów, nagrań, warsztatów i szkoleń. W INSTA DOM zrobiliśmy wszystko żeby każdy z was mógł zrealizować swoje najbardziej oryginalne pomysły. Nasza przestrzeń zawiera w sobie dużą salę studyjną w której znajduje się ponad 11 stref, każda z nich różni się klimatem oraz aranżacją. Znajdziesz u nas również wiele ciekawych rekwizytów, a także mnóstwo światła dziennego oraz profesjonalny sprzęt. Poza planem zdjęciowym czeka na Ciebie profesjonalne stanowisko do makijażu, garderoba oraz miły i pomocny asystent. Kawa, herbata i woda zawsze w cenie wynajmu.


ZOBACZ GRAFIK


SKONTAKTUJ SIĘ

+48 535 455 603

studio@insta-dom.pl


Polityka Prywatności


Warszawa 02-653
al. Niepodległości 19 lok. 14


Instagram


Facebook