Перейти к содержимому
Главная страница » REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN STUDIA FOTOGRAFICZNEGO “INSTA-DOM.PL”
§1

  1. Właścicielem i podmiotem zarządzającym studiem fotograficznym „ Insta-Dom.PL ” jest firma Galitsyna Art Group Sp. z o.o., z siedzibą przy al. Niepodległości 19 lok. 14 , w Warszawie (02-653), numer NIP: 5213670299, w niniejszym Regulaminie określanym jako Wynajmujący.
  2. Podstawowym przeznaczeniem studia jest wykonywanie sesji fotograficznych oraz nagrywanie materiałów filmowych.
  3. Studio może być wynajmowane również do innych celów takich jak: eventy, warsztaty, imprezy okolicznościowe, czy spotkania.

§2

  1. Wynajmujący świadczy usługi wynajmu studia fotograficznego z pełnym wyposażeniem studyjnym – sprzęt fotograficzny oraz aranżacja meblowa.
  2. Wynajmujący zobowiązuje się wynajmować sprzęt sprawny technicznie. Wszelkie usterki sprzętu należy niezwłocznie zgłaszać
  3. Najemca zobowiązuje się wykorzystywać wynajęty sprzęt zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa oraz dbać, aby powierzony mu sprzęt nie uległ uszkodzeniu z winy Najemcy oraz osób trzecich przebywających w studio podczas najmu (modelki, wizażyści, asystenci, fotograf, itp.).
  4. Pomieszczenie i wyposażenie studia należy zwrócić w takim stanie jak przed rozpoczęciem użytkowania. Oznacza to, że należy: wyłączyć sprzęt i umieścić na właściwym miejscu, przenieść przesunięte meble oraz starannie złożyć sprzęt i elementy dekoracyjne. Najemca zobowiązuje się do pokrycia kosztów ewentualnego sprzątania studia od 50 zł netto.
  5. Najemca zobowiązuje się do pokrycia kosztów ewentualnych szkód spowodowanych przez Najemcę lub osoby trzecie przebywające w studio podczas najmu (modelki, wizażyści, asystenci, fotograf, itp.)
  6. Jeżeli tematyka sesji zdjęciowej lub nagrania wymagać będzie użycia dodatkowych dekoracji (np. sztucznego śniegu, piór, konfetti) Najemca zobowiązany jest do zapłacenia 50zł + VAT za sprzątanie, którego podejmie się Wynajmujący po opuszczeniu studia przez Najemcę.

+48 535 455 603

studio@insta-dom.pl

 

Polityka Prywatności

 

Warszawa 02-653
al. Niepodległości 19 lok. 14


Instagram


Facebook