Перейти к содержимому

SESJA BIZNESOWA

11 stref

o różnej tematyce do twojej dyspozycji.

Voucher

Możliwość zakupu vouchera na każdy pakiet fotograficzny.

Profesjonalne podejście

Spraw sobie i/lub swoim bliskim wyjątkowy prezent.

Czas trwania sesji zdjęciowej?

Czas trwania sesji zależy od wyboru pakietu fotograficznego. Przy wyborze pakietu silver – 1 godzina, pakiet golden – 2 godziny. Wszystko zależy również od potrzeb klienta. W przypadku skorzystania z makijażu oraz stylizacji włosów należy dodatkowo doliczyć 2 godziny do rezerwacji. Jest również możliwość skorzystania wyłącznie z makijażu, w takiej sytuacji należy doliczyć 1,5 godziny do rezerwacji.

Jak wygląda wybór waszych zdjęć?

Po sesji otrzymasz link do prywatnej galerii, z której wybierzesz te zdjęcia, które najbardziej Ci się spodobają. Wybrane przez Ciebie zdjęcia zostaną poddane pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce. Które otrzymasz w ciągu 14 dni od daty wysłania.

Czy profesjonalne zdjęcia mogą być nieocenioną pomocą w nawiązaniu relacji biznesowych i zdobyciu zaufania przyszłego klienta ? Tak! Profesjonalne zdjęcia sugerują profesjonalne usługi. Utrzymaj status swojej korporacji na wysokim poziomie. Przekonaj przyszłego pracodawcę i zdobądź wymarzoną pracę. W CV, Linkedin lub Golden Line dużo lepiej widziane są profesjonalne zdjęcia biznesowe. Zadbaj o swój wizerunek w sieci i social mediach.

PAKIETY

SILVER

5 profesjonalnie obrobionych zdjęć
czas trwania 1 godzina

*Makijaż oraz stylizacja włosów za dodatkową opłatą.

GOLD

10 profesjonalnie obrobionych zdjęć
czas trwania 2 godziny

*Makijaż oraz stylizacja włosów za dodatkową opłatą.