Перейти к содержимому

SESJA DLA NIEJ

11 stref

o różnej tematyce do twojej dyspozycji.

Voucher

Możliwość zakupu vouchera na każdy pakiet fotograficzny.

Profesjonalne podejście

Spraw sobie i/lub swoim bliskim wyjątkowy prezent.

Czas trwania sesji zdjęciowej?

Czas trwania sesji zależy od wyboru pakietu fotograficznego. Przy wyborze pakietu silver – 1 godzina, pakiet golden – 2 godziny. Wszystko zależy również od potrzeb klienta. W przypadku skorzystania z makijażu oraz stylizacji włosów należy dodatkowo doliczyć 2 godziny do rezerwacji. Jest również możliwość skorzystania wyłącznie z makijażu, w takiej sytuacji należy doliczyć 1,5 godziny do rezerwacji.

Jak wygląda wybór waszych zdjęć?

Po sesji otrzymasz link do prywatnej galerii ze zdjęciami ze znakiem wodnym, z której wybierzesz te zdjęcia, które najbardziej Ci się spodobają. Wybrane przez Ciebie zdjęcia zostaną poddane pełnej, profesjonalnej i autorskiej obróbce. Które otrzymasz w ciągu 14 dni od daty wysłania. Fotograf nie przesyła surowych zdjęć do samodzielnej edycji.

Kobieca sesja zdjęciowa –  co to właściwie jest? Może się wydawać, że sesje zdjęciowe są zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych modelek. Pozwól, że zmienimy twoje zdanie. Pokażemy ci, że każda kobieta może się tak poczuć z pomocą profesjonalnej ekipy, do której należą: Fotograf – Natalia Markiewicz która pomoże Ci w trakcie sesji oraz w przygotowaniu się do niej, a wizażystka Klaudia Czępińska zapewni profesjonalny makijaż oraz stylizacje włosów.

PAKIETY

SILVER

– 5 zdjęć po pełnym retuszu.
(retusz skóry + edycja kolorów)
 Maksymalna liczba stylizacji :3
 Czas trwania 1 godzina

*Makijaż oraz stylizacja włosów za dodatkową opłatą.

GOLD

– 10 zdjęć po pełnym retuszu.
(retusz skóry + edycja kolorów)
 Maksymalna liczba stylizacji :6
 Czas trwania 2 godziny

*Makijaż oraz stylizacja włosów za dodatkową opłatą.